Sagopa Kajmer / Kurşun Marşı Şarkı Sözü

Albüm : 10 Kurşun

(Gizli Kliptir)

Heha.Dur Bakiyim Mikrofona Yaklaşiyimm.Eh!Şimdi Gerçek Kuru ...Kerref.Yeah Korkular İtinayla Bozulur Kılıcım Çok Keskin. Eah Yeh! Kedi Rapinizi Görmüş Bi Bok Sanmış,Kajmeri Dinlemiş Ölmüş(Gggggggggghh Miyaaav Ayyayyayyyy)

Kajmer-
Yoyo Sagopa Kajmer. 10 Kurşun Ve Yedincisi.Mikrofonda Ceza,Kuvvetmira Rap Rap Rap Rap Rap Rap Rap.

Ceza-
6patladı Mermi Birikti Sagopa. Yedinci Kurşunu Getirdim Yer Altından Yanımda Lağım Fareleri Beyinleri Kemirmek İçin.Yeni Yetme Mcler Domuz Süttü İçin!Çeçe Sinekleri Kondu Tenine.Uyanmak Haram Oldu. Sanılan Kopil Kendine Çeki Düzen Wermedin,Rap İ Öğrenemedin.(Hah)Aldı Başını Sagopa Nefret.Silahsız Kuvvet Asse Serket.Fuat,Duman,Türçe Rapin Kız Sesi Elif Ve Ayden.Wewewewrack Mcler K*Inızdan Çıkan Sesler.Nefreti, Silahsız Kuvveti Geçtik.Çünkü Bizim Villiam Mclik.

Mc Asar Keser, Vay Canına Vay. Ne Kadarda Büyüksünüz Bu Güç Kime Yeter. Siz Yapın Biz Bırakalım O Zaman Bu İşi. Vaay Hepinize Yeter Bizden Bir Kişi.

Aah Sagopamı Sagopa. Aah Sagopamı Sagopa. Aah Sagopamı Sagopa.

Gerçek Türkçe Rap Geldi. Yeah. [...] Wrack Mc'S.. F*Ck You Wrack Mc'S.Yeahh..

Kendini Bilmez Bir İnsan Gibi Davranmak Yerine, Gerçekleri Görmek Gereken Tek Şey Bu Devirde. Sen Bunu Bilemezsin. Sanal Alemdiye [...] Bunu Böyle Bil. Beynimde Yeriniz Yok. S*Ktiren Mclersiniz Bence. Www Oydum Nokta Com, Koyduğum Nokta Susun Artık. İstanbul

Sagopa Kajmer / Kurşun Marşı Şarkı Sözleri


En iyi Sagopa Kajmer şarkıları


Tüm Sagopa Kajmer şarkı sözleri

Sagopa Kajmer Albümleri


Tüm Sagopa Kajmer albümleri